zabawa-2012

harytatywny-2012m

KOCHANI !

Bardzo Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy byli razem z nami w niedzielę podczas

V Koncertu Charytatywnego!

Dziękuję za wsparcie materialne, ale przede wszystkim za Wasze Serca pełne ciepła i miłości!

Był to dla nas wolontariuszy bardzo ważny dzień, gdyż mieliśmy taki swój mały jubileusz.

Podczas tegorocznego koncertu zebraliśmy 8265,34zł, które przekażemy na konto DHD w Opolu oraz dla naszej Wiktorii Kaim z Głuchołaz.

Ogromną radość sprawiła wszystkim również obecność p. Bartłomieja Bonka, który podarował na licytację swoją koszulkę. Koszulka oraz tort sponsorowany przez cukiernię pela osiągnęły wartość ponad 1000 zł.

Jestem również ogromnie wdzięczna za możliwość poznania p.Moniki Kuszyńskiej, która stanowi dla mnie ogromny wzór i nową siłę napędową.

Nie ukrywam, że wolontariat nie jest łatwą pracą, dlatego też DZIĘKUJĘ tym Cichym Aniołom, które każdego dnia mnie wspierają!

 

"Nie dostrzegasz aniołów,

Wciąż w obłokach ich szukasz.

Zejdź w końcu na ziemię, Bo one są tutaj! "

 

DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE!!!

Za wszystko dziękuję 

 

 Sabina

Więcej…

Barka, 8-10.06.2012r.

8-10.06.2012r byliśmy w Warmątowicach k/ Strzelec Opolskich. Spędziliśmy trzy bardzo ciekawe i miłe dni w towarzystwie mieszkańców "Barki" Bardzo dziekujemy wszystkim mieszkańcom za ytwarte serca i każdą chwilę rozmowy. Ogromne słowa uznania kierujemy w stronę ks. Józefa za Jego otwartość i ciepło. Anioły są wśród nas. Dziękujemy i tęsknimy!!!

Więcej…

MOSZNA, 27.05.2012r.

DZIEŃ DZIECKA Z RADIEM

 

Razem z Radiem Plus bawiliśmy się na dniu dziecka w Mosznej. Zabawa była bardzo udana, dzieci zadowolone. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie!!!

Więcej…

Stare Budkowice, 25.03.2012r

MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

Więcej…

Winów, 23.03.2012r

MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ 

Więcej…

OSP w Dobrzeniu Małym 4.02.2012 r.

Zabawa Charytatywna dla Wiktorii. 

 

Dziękujemy tym wszystkim, którzy tego dnia bawili się razem z nami! Atmosfera była wspaniała. Wszyscy obecni doskonale wiedzieli w jakim celu się zebrali. Dziękujemy za otwarte serca i darowaną pomoc. Szczególne podziękowania składamy na ręce pana Sołtysa Jana Kołodzieja oraz na ręce zespołu Carlo's. Zespół zagrał tego dnia charytatywnie, za co z całego serca dziękujemy. 

Do zobaczenia na następnej zabawie:)

 

Więcej…

Stare Budkowice, 22.01.2012

 "Listy Nikodema"

22.01.2012 roku pojechaliśmy na wystep do Starych Budkowic. Chcieliśmy podzielić się z innymi tym, co przygotowaliśmy. Odbyło się przedstawienie oparte na tekście książki Jana Dobraczyńskiego "Listy Nikodema", które ubogaciliśmy tekstami dotyczącymi dzisiejszych czasów.

Słowa Podziekowania kierujemy na ręce ks. Proboszcza Waldemara Klose oraz tych, którzy przybyli na przedstawienie. Dziekujemy za złożone ofiary oraz za pyszne ciasto i kawę!

Więcej…

15.01.2012r. 

Koncert Noworoczny

Więcej…

5.01.2012

Opłatek Samorządowców

 

5 Stycznia,  w wigilię święta Trzech Króli samorządowcy oraz  wszyscy, którzy udzielają się na rzecz Gminy zebrali się na Mszy św.  Po zakończonej Mszy św. odbyło się przedstawienie oparte na tekście książki Jana Dobraczyńskiego "Listy Nikodema", ubogacone tekstami dotyczącymi dzisiejszych czasów, a przygotowane przez wolontariuszy i nie tylko. 

 

Więcej…