5.10.2008r.

I Koncert Charytatywny

Niedziela 5 października zapowiadała się zwyczajnie jak każda inna. Jednak ten dzień okazał się „Dniem Otwartego Serca”. Mieszkańcy gminy i nie tylko udowodnili, że nie jest im obojętny los tych najbardziej kochanych, co można było zauważyć po ofiarach złożonych do puszek.

Najważniejszym punktem całej akcji był koncert charytatywny, który rozpoczął się o godz. 15 – tej w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Już na samym początku swoim humorem i entuzjazmem wszystkich oczarował zespół „Przysieczanki”. Razem z nimi bawiła się cała sala. Młodzi wolontariusze, chwytając za ręce dziewczyny z zespołu „Biedronki” i tworząc koło stworzyli jedną wielką rodzinę. Już wtedy w niejednym oku pojawiła się łza radości.

Więcej…

14.12.2008 i 28.12.2008

Jasełka w Opolu i Dobrzeniu Wielkim

Woluntariusze - nasza młodzież przygotowała jasełka, które mogli zobaczyć ministranci i marianki z rodzicami na spotkaniu opłatkowym, członkowie sekcji rowerowej i nasi parafianie w niedzielę 28.12. Pomysłodawcą była Sabina Ledwig. Aktorami byli: Joanna Okos, Dorota Widz, Agnieszka Komor, Agata Krawczyk, Agata Kokot, Alicja Kokot, Weronika Talarczyk, Robert Młynek, Damian Komor, Tomasz Krawczyk, Krzysiu Ledwig, Paweł Bartoszek, Marcin Jakubik.

Więcej…