Sponsorzy V Koncertu Charytatywnego

 

Głównym sponsorem koncertu był Urząd Gminy Dobrzeń Wielki!

 

1.             Artur Wojtera

2.             Bank Spółdzielczy w Dobrzeniu Wielkim

3.             Centrum ogrodnicze Jolanta Piekorz

4.             Cukiernia Anita i Henryk Kłysek

5.             Cukiernia PELA

6.             Dariusz Kołodziej

7.             Deco Flor - Katarzyna Schichta

8.             Firma handlowo-usługowa Beata

9.             Firma TADEJ

10.           Gminny Ośrodek Kultury

11.           Gospodarstwo Rolne Jan Białas - Świerczów

12.           Hani Spółka z o.o

13.           Instalacje elektryczne - Kesner Waldemar

14.           Kołodziej Łukasz

15.           Księgarnia Jerzy Kokot

16.           Lellek

17.           Norbert Kaniut

18.           Nowa Trybuna Opolska

19.           Pizzeria Alfredo - Alfred Kasprzak

20.           Portal Nasza Wiara - ks. Wojciech Czekała

21.           Profi Dach - Stiller Rajmund, Wilchelm Smyrek

22.           Przedsiębiorstwo handlowe - Kozubek Ryszard

23.           Radio Opole

24.           Radio Plus

25.           REDA - ubojnia drobiu

26.           Salon fryzjerski Sabina Duda

27.           Sklep MEGA - Iwona Bązi

28.           Sklep mięso, wędliny - Marek Kwosek

29.           Sklep ODIDO - Wolniaczyk

30.           Sklep spożywczy Sezam - Jurek Krystyna

31.           Sklep Stotko - Gabriela i Jan Stotko

32.           Stolarstwo - Krzysztof Dziuba

33.           Stolarstwo - Piotr i Jolanta Bieńkowscy

34.           Studio  Fryzur i Urody "FOR YOU" - Aneta Szajca, Sabina Kupka

35.           Szkoła kierowców BLU

36.           Techmar - Roman Marszołek

37.           Teta - Cebula Teresa

38.           Urząd Gminy Dobrzeń Wielki

39.           Urząd Marszałkowski w Opolu

40.           Urząd Miasta Opola

41.           Usługi budowlane - Pampuch Tomasz

42.           Usługi tokarsko - ślusarskie - Krawczyk Joachim

43.           Warzywa, owoce, kwiaty - Roj Krzysztof

44.           Zakład Dekarsko - blacharski, Bernard Duda

45.           Zakład fryzjerski - Kornelia Passon

46.           Zakład Stolarski - Joachim Komor

47.           Zakład Zduński - Gross Konrad